logotyp

Kontakt

Mateřská škola "U kamarádů"

Kontaktní údaje


Název školy Mateřská škola "U kamarádů"
Sídlo Čelakovského 1240/4, 736 01 Havířov - Podlesí, příspěvková organizace
Telefon: 739 227 884
E-mail reditelka@mscelakovskeho.cz
         

Personální obsazení

Ředitelka školy: Bc. Zuzana Nováková
Zástupce ředitele: Uršula Kuliková, email:  Kulikova@mscelakovskeho.cz
Pedagogové: 
Zuzana Březovská                        email: Brezovska@mscelakovskeho.cz
Bc.Kristýna Pokorná,DiS.               email: Pokorna@mscelakovskeho.cz
Mgr. Monika Wieczorková              email: Wieczorkova@mscelakovskeho.cz
Pavla Žydková                              email:  Zydkova@mscelakovskeho.cz
Pavlína Kajpušová
Barbora Štajnerová

Asistenti pedagogů:
Pavlína Matulová                           email: Matulova@mscelakovskeho.cz
Ivana Venzerová                             email: Venzerova@mscelakovskeho.cz
Kateřina Kainová                           email: Kainova@mscelakovskeho.cz
Chůva: Iveta Velčovská

Školnice:                 
Lucie Dokoupilová                           email: Provoz@mscelakovskeho.cz

Uklízečky:             
Helena Urbáneková

Vedoucí ŠJ + účetní:
Bc. Irena Havlíková                        email: Ucetni@mscelakovskeho.cz

Kuchařky:             
Zuzana Dembowská                       email: Jidelna@mscelakovskeho.cz
Kateřina Šottová

Oblíbené odkazy


Najdete zde praktické náměty, jak si hrát se svými dětmi a jak vyplnit volné chvíle.

www.detskestranky.cz/

http://alik.idnes.cz/

http://www.rozhlas.cz/webik/portal/

RYCHLÝ KONTAKT

Ředitelství MŠ:
reditelka@mscelakovskeho.cz

Kancelář školy
Kainova@mscelakovskeho.cz

Jídelna
jidelna@mscelakovskeho.cz

739 227 884 – omlouvání dětí
604 346 648 – ředitelka
596 433 176 – ředitelna MŠ

NOVINKY

Aktuální jídelníček

obrázek
Aktuální jídelníček zde
Prohlášení o přístupnosti internetových stránek a mobilních aplikací ve formátu pdf se otevře v novém okně.
https://www.facebook.com/
Domů

    Created by © 2017 -2020 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign